603 440 969 (NJ), 774 374 784 (AJ)lada.petrankova@gatenachod.cz

O nás

O škole

Jazyková škola Gate Náchod zahájila výuku angličtiny, němčiny a italštiny v roce 1991. Během let získalo osvědčení o úspěšném studiu kurzů přes 1000 absolventů – jednotlivců i zaměstnanců významných firem a institucí regionu. Škola Gate plní nezastupitelné místo při doplnění aktivní znalosti jazyka pro soukromou potřebu, přípravu ke studiu či profesionální praxi doma i v zahraničí

Historie

1990

Jazyková škola Gate Náchod zahájila výuku angličtiny, němčiny a italštiny v roce 1990. V této době měla pronajaté prostory ve staré radnici na náměstí TGM v čp. 1. Škola se nacházela v podkroví. Zpočátku, kdy škola získávala klientelu, byl zájem věnován rychlokurzům a prázdninovým akcím pro děti. Posléze se výuka ustálila do dnešní podoby, kdy výuka probíhá od pondělí do čtvrtka v odpoledních a večerních hodinách a je věnována nejširší veřejnosti ve věku od 14 let .

1999

V roce 1999 se majitelé rozhodli výuku přesunout do vlastních prostor.

2000

Proto se škola na začátku školního roku 2000/2001 přestěhovala z náměstí TGM na Husovo náměstí č.p. 789. Třídy byly postupně zařízeny moderním vybavením až do současné podoby. Nedílnou součástí výuky se staly Vánoční zpívánky. Nejprve se zpívalo v učebnách školy, později pro velký zájem frekventatntů se zpívalo v hotelu Beránek, a poslední roky se zpívánky odehrávají v salonku hotelu Hron. Během uplynulých let získalo Osvědčení o úspěšném absolvování kurzů na 2000 absolventů - jednotlivců i zaměstnanců významných firem a institucí regionu.

Úkoly a aktuality přímo na Váš e-mail

Nabízíme Vám k odběru automatický zpravodaj s novinkami a úkoly