O Gate

Jazyková škola Gate pořádá:

základní jazykové kurzy angličtiny a němčiny

pro začátečníky i pokročilé.

 

Naše jazyková škola, tlumočnická a překladatelská agentura Gate byla založena již v roce 1990,.a od té doby se věnuje pořádání jazykových kurzů  a překladatelské činnosti. Od roku 1999 sídlí škola ve vlastních prostorách na Husově náměstí 789 v Náchodě. Naším cílem vždy byla a nadále bude co nejvyšší úroveň poskytovaných služeb za rozumné ceny.

Tyto základní jazykové kurzy jsou rozděleny do čtyř ročníků, podle znalosti frekventantů. První ročník je určen pro začátečníky, čtvrtý ročník je přípravou na základní státní jazykovou zkoušku. Výuka probíhá v rozsahu 2 vyučovací hodiny týdně. Pro pokročilé studenty otevíráme již po několikáté konverzační kurz. 

Pro účastníky kurzů zajišťuje Gate, dle možnosti, výpomoc rodilých mluvčí v hodinách konverzace. Na nákup jazykových učebnic, slovníků apod. mají účastníci našich kurzů 10% slevu v knihkupectví odborné literatury na Kamenici v Náchodě při předložení kupónu naší jazykové školy. Ostatní zvukové i písemné učební materiály jsou v ceně kurzu. Účastníci kurzů si mohou přímo v učebně pořídit kopie zajímavých článků z německých novin a časopisů jako např. Die Welt atd.

Gate poskytuje tzv. "záruční lhůtu" - pokud se frekventant odhlásí do tří týdnů od zahájení kurzu, vrací škola kurzovné. Kurzovné se platí pololetně a pro školní rok 2011/12 bylo vypočítáno na 1.690,- Kč za pololetí.

Podrobnější informace Vám podáme a veškeré dotazy o bohaté činnosti školy Vám rádi zodpovíme buď písemně, telefonicky nebo e-mailem.